Jan Brzechwa, Piotr Rychel, Sto Bajek, bajka, bajki, książki dla dzieci, bajki do czytania, bajki Jana Brzechwy, Samochwała, Sójka, Kaczka dziwaczka, Entliczek pentliczek, wiersze dla dzieci, poezja, klasyka dla dzieci, wydawnictwo Bajka

Sto bajek

Opis

Tekst: Jan Brzechwa
Ilustracje: Piotr Rychel
Oprawa twarda, grzbiet płócienny, folia błyszcząca
Format: 167 x 238 mm
Stron: 240
Cena okładkowa: 49,90 zł
ISBN 978-83-65479-25-9
Premiera: wydanie trzecie - listopad 2017
Wiek: 4+


Bestseller wszech czasów w najładniejszym na rynku wydaniu! Klasyczny zbiór ponad stu najpopularniejszych utworów Jana Brzechwy z pełnymi humoru ilustracjami Piotra Rychela, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym czytelnikom.

Książka w twardej oprawie, z płóciennym grzbietem w stylu retro, idealna na prezent! Najmłodszym pozwoli odkryć wiele mądrych, ciepłych i pełnych humoru bajek, a rodziców i dziadków przeniesie w świat niezapomnianych wierszy ich dzieciństwa.

Na końcu książki czytelnicy znajdą opracowany przez redakcję „Słowniczek”, objaśniający wiele wyrazów i wyrażeń, które wyszły już z użycia lub mogą być niezrozumiałe (nie tylko dla dzieci), bo który z dzisiejszych dorosłych czytelników wie na przykład, co to znaczy „cap na grapie”?


49.90
Cena w innych sklepach: 49,90 zł
ilość egz.
dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl