W twoim kuferku:

książek: 0

wartość: 0,00 zł

w kuferku

Siedmiu wspaniałych

Siedmiu wspanialych 800px .jpg
  • nowość
Dostępność
duża ilość
Cena: 29,40 zł
brutto
Cena netto: 28,00 zł
Cena w innych sklepach: 34,90 zł
sztuk:
wrzucam

Tekst: Roksana Jędrzejewska-Wróbel
Ilustracje: Marianna Oklejak
Oprawa twarda, folia błyszcząca
Format: 190 x 225 mm
Stron: 96
Waga: 420 g
Cena okładkowa: 34,90 zł
ISBN 978-83-65479-40-2
Premiera: wydanie czwarte - 13 marca 2019
Wiek: 6+


Rozwód u państwa Żabickich albo wredny wilk z VI B – skąd my to znamy…?

Nasze dzieci mają dzisiaj o wiele więcej zabawek niż my w ich wieku, ale czy mniej problemów? W tych pełnych humoru bajkach z łatwością odnajdziemy ślady baśni klasycznych, ale również − jakże bliską nam rzeczywistość.

Rozwód u państwa Żabickich; wredny wilk z VI B prześladujący ufnych pierwszaków; presja pięknego wyglądu, która pyzatej królewnie odbiera radość życia; sławna dzięki mediom, choć samotna Roszpunka; trzy świnki akwizytorki, wymuszające na zagubionym wilku zupełnie mu niepotrzebne potrzeby; mama w roli Kopciuszka. Skąd my to znamy…?

Mówiąc o współczesnych problemach, historie te opowiadają jednocześnie o potrzebie akceptacji i miłości, która jest niezmienna od wieków. Czasy się zmieniają, bajki się zmieniają, a tęsknota za byciem kochanym – nie.

Te bajki „dodają otuchy, uczą prawdziwych wartości i rozwijają inteligencję emocjonalną”, pisze znana psychoterapeutka Katarzyna Miller. O popularności bajek terapeutycznych Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel najlepiej świadczy fakt, że to już czwarte wydanie tej niezwykłej książki. Znajdziecie w niej siedem bajek na motywach klasycznych, poruszających problemy współczesnych dzieci.

Pierwsze wydanie książki było nominowane w konkursie Empiku na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” 2010.

Sklep internetowy Shoper.pl