Przedszkole imienia Barbary Wiewiórki, wydawnictwo Bajka, Rafał Witek

Przedszkole imienia Barbary Wiewiórki

Opis

Tekst: Rafał Witek
Ilustracje: Aleksandra Fabia
Oprawa twarda, folia matowa
Format: 195 x 240 mm
Stron: 96
Cena okładkowa: 44,90 zł
ISBN 978-83-67697-11-8
Premiera: 11 września 2024, wydanie drugie
Wiek: 4+


Czy wyobrażacie sobie przedszkole, do którego chodzą dzieci i zwierzaki? Takie właśnie jest Przedszkole imienia Barbary Wiewiórki. Każdy jest tu mile widziany!

W swojej nowej grupie przedszkolnej pięcioletnia Malina spotyka Kociaka, Szczeniaka, Królika, Fretkę, a nawet Dzięcioła. I świetnie się z nimi bawi! A przy okazji uczy się je rozumieć, poznaje sposób na bałagan, znajduje skarby świata… i odkrywa, jak ważne – najważniejsze! – są przyjaźń i wzajemny szacunek.

Perypetie Maliny i pozostałych bohaterów opisane są w 22 krótkich rozdziałach idealnych do głośnego czytania. Każdy przedszkolak znajdzie tu to, co lubi najbardziej: wartką akcję, dowcip oraz mnóstwo (nie)codziennych przygód. Książka podkreśla wagę takich wartości jak przyjaźń, wzajemny szacunek, współpraca czy zrozumienie dla potrzeb innych. Poszczególne rozdziały, napisane prostym językiem, skupiają się na wybranych zagadnieniach z programów wychowania przedszkolnego dla cztero- i pięciolatków. Książka stanowi więc wartościowe źródło tekstów dla rodziców i nauczycieli przedszkola.

W ostatnim rozdziale czeka niespodzianka: „Piosenka przedszkolaków” z nutami. Kliknijcie w ikonkę obok i posłuchajcie jej w wykonaniu chóru dziecięcego Mille Voci.

Książka wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej.

Książka wpisana na Złotą Listę „Cała Polska czyta dzieciom”.

 


 

Drukuj
44.90
Cena w innych sklepach: 44,90 zł
ilość egz.
dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl