Rafał Witek, Agnieszka Żelewska, bajka, bajki, książki dla dzieci, Julka Kulka, Fioletka i ja, Wydawnictwo Bajka, wydawnictwo dla dzieci

Julka Kulka, Fioletka i ja

Opis

Tekst: Rafał Witek
Ilustracje: Agnieszka Żelewska
Oprawa twarda, folia matowa
+ wybiórczo lakier UV
Format: 260 x 200 mm
Stron: 80
Cena okładkowa: 29,90 zł
ISBN 978-83-61824-05-3
Premiera: październik 2009
Wiek: 6+

Nakład wyczerpanyOlaf ma 10 lat i wielki kłopot w postaci... dwóch młodszych siostrzyczek, którymi musi się opiekować pod nieobecność rodziców. Pewnego dnia odkrywa świetny sposób na okiełznanie swych podopiecznych: opowiada im bajki w postaci zabawnych wywiadów z niezwykłymi ludźmi, stworzeniami, a nawet... przedmiotami. Tak zaczyna się wielka przygoda, która zaprowadzi rodzeństwo do dalekiej Afryki, umożliwi pogawędkę z Wężem Prysznicowym i Wielbłądem Mustafą, a przede wszystkim pozwoli pokonać nudę. Przy okazji dzieci nauczą się fascynujących rzeczy o otaczającym je świecie, a także przekonają się, jak ważna jest umiejętność współdziałania. Szczególnie z własnym rodzeństwem!

Dzięki nowatorskiej konstrukcji, w której narracja przeplatana jest rymowanymi dialogami, bajkami i zabawnymi definicjami, książka spodoba się dzieciom w każdym wieku. Idealna (i wartościowa) lektura dla całej rodziny.

Książka otrzymała wyróżnienie w konkursie Polskiej Sekcji IBBY Duży Dong 2009.

Książka wpisana na Złotą Listę „Cała Polska czyta dzieciom”.


 

25.20
Cena w innych sklepach: 29,90 zł
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Galeria produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl