W twoim kuferku:

książek: 0

wartość: 0,00 zł

w kuferku

Atlas zjaw i potworów z całego świata

Atlas-zjaw-i-potworow-500PX.jpg
  • nowość
Dostępność
duża ilość
Cena: 49,90 zł
brutto
Cena netto: 47,52 zł
Cena w innych sklepach: 64,90 zł
sztuk:
wrzucam

Tekst: Federica Magrin
Ilustracje: Laura Brenlla
Przekład: Ewa Nicewicz-Staszowska
Oprawa twarda, folia matowa
Format: 263 x 350 mm
Stron: 96
Waga: 1100 g
Cena okładkowa: 64,90 zł
ISBN 978-83-65479-34-1
Premiera: 31 października 2018
Wiek: 6+


POTWORNA podróż dookoła świata

Profesor Abraham Van Helsing – słynny łowca wampirów i badacz potworów – oddaje w wasze ręce najstraszniejszą książkę, z jaką kiedykolwiek mieliście do czynienia. Czy jesteście gotowi, by stanąć oko w oko z mściwymi zjawami, przerażającymi duchami i niesamowitymi kreaturami zamieszkującymi świat? Potrzeba do tego dużo odwagi i odrobiny szaleństwa. Musicie być gotowi na przygody nie z tej ziemi, lecz kiedy już stawicie czoło tym wszystkim monstrom, będziecie mogli powiedzieć o sobie z dumą, że i wy, jak Van Helsing, jesteście nieustraszonymi tropicielami potworów.

Wielkoformatowy, bogato ilustrowany atlas przedstawia duchy, potwory oraz wszelkiej maści straszydła występujące w różnych kulturach na wszystkich kontynentach, zamieszkujące oceany, znane z mitologii, literatury i historii. Spotkacie w tej książce aż 136 takich dziwadeł! Dowiecie się, jak wyglądają, skąd pochodzą, jakie mają zwyczaje, sekrety i upodobania, a także… czego się boją (bo prawie na każdą bestię jest jakiś sposób!) albo (w najgorszym wypadku) jak przed nimi uciec.

Hrabia Drakula, Frankenstein, Mężczyzna bez Głowy, Zielona Dama, Potwór z Loch Ness, King Kong, Yeti, Wielka Stopa, Goblin, Ogr, Gremlin, Troll, Smok Wawelski, Bazyliszek, Cyklop, Chimera, Minotaur, Feniks, Skylla i Charybda, Ghul, Orang-Bati, Mokele-Mbembe, Alma, Huwawa, Chupacabra…

Chcecie przyjrzeć się im wszystkim z bliska? Van Helsing zaprasza śmiałków w POTWORNĄ podróż dookoła świata!

Sklep internetowy Shoper.pl