W twoim kuferku:

książek: 0

wartość: 0,00 zł

w kuferku

Przesyłka kurierska

Polska sekcja IBBY

SBP.pl

Polityka jakości

Drodzy Czytelnicy i Klienci,

chcąc spełnić Państwa oczekiwania (jeśli poszukujecie bajek w najlepszym wydaniu) i chcąc być wiernym naszej misji, jaką jest publikowanie i promowanie wartościowej współczesnej polskiej literatury dla dzieci, wyznaczyliśmy sobie cele jakości, których spełnienia możecie od nas wymagać:

  • Bajka wydaje książki najwyższej jakości pod względem literackim, graficznym i edytorskim.
  • Wszystkie nasze publikacje cechuje wysoki poziom artystyczny i szacunek dla czytelnika.
  • Współpracują z nami wybitni polscy autorzy, ilustratorzy i projektanci książek.
  • Kierujemy się hasłem „dobrej roboty”; profesjonalni redaktorzy i korektorzy dbają o niezwykle staranne przygotowanie do druku każdej naszej publikacji.
  • Nigdy nie oszczędzamy na jakości – nasze książki są produkowane z wykorzystaniem najlepszych materiałów poligraficznych: ekologicznych, wysokogatunkowych papierów i farb drukarskich; drukujemy wyłącznie w Polsce.
  • Dbamy o bezpieczeństwo dzieci; nie dodajemy do książek elementów mogących stwarzać dla najmłodszych czytelników/oglądaczy zagrożenie, jak np. pozytywki na baterie.
  • Publikowanie utworów najznakomitszych współczesnych polskich autorów i ilustratorów tworzących dla dzieci to budowanie dziedzictwa kulturowego dla przyszłych pokoleń.

 

Jeżeli uznacie, że nasza oferta wydawnicza z jakichś powodów nie spełnia Państwa oczekiwań, że możemy robić coś lepiej, prosimy, powiedzcie nam o tym. Czekamy na Państwa opinie i sugestie, które mogą pomóc w powstawaniu jeszcze lepszych publikacji. Prosimy także o uwagi dotyczące sklepu internetowego Bajki z Bajki.pl – również w zakresie obsługi Klienta zależy nam na przestrzeganiu najwyższych standardów i Państwa zadowoleniu.

Dziękujemy

Sklep internetowy Shoper.pl