• Frania

  Frania nie do opisania!

  Ale kino! Dorota Gellner w roli scenarzystki?! Jej najnowsza książka, kapitalnie zilustrowana przez Adama Pękalskiego, to… UWAGA! film w odcinkach. Bajka na ekranie, a w niej wszystko, co kochają widzowie seriali: prawdziwe fantasy, komedia romantyczna i komedia pomyłek, thriller medyczny oraz dobre kino familijne. A w roli gwiazdy – pełna temperamentu Frania! Zapraszamy do oglądania, to znaczy… do czytania!  

  Książka „Frania”

   

 • Kruk i ciżemka

  Kruk w butach?

  Tak! I to nie byle jakich, tylko w ciżemkach! Bo laureatkami V edycji Nagrody Żółtej Ciżemki – ogólnopolskiego konkursu literackiego na najlepszą książkę dla dzieci i młodzieży wydaną w 2020 roku, którego organizatorem jest Stołeczne Królewskie Miasto Kraków – zostały Katarzyna Kozłowska oraz Agnieszka Żelewska za książkę „O kruku, który chciał zostać papugą”. Książkę wydała Bajka, a Kruk ma na imię Roch i poleca się na długie jesienne wieczory!

  Książka „O kruku, który chciał zostać papugą”

   

 • Logopedyczne prztyczki

  Logopedyczne prztyczki

  Najnowsza książka Małgorzaty Strzałkowskiej, autorki popularnych „Wierszyków łamiących języki”!
  Gratka dla dzieci i dla dorosłych – aktorów, dziennikarzy, logopedów, obcokrajowców oraz tych wszystkich, którzy dbają o właściwą i staranną wymowę.

  Książka „Logopedyczne prztyczki"

   

 • Co jedzą czarownice?

  Gotuj z... dreszczykiem!

  Nowy (szósty!) tom serii o Majce jest już w księgarniach! A w nim – jak zwykle – niespodziewana katastrofa (tym razem życiowa – mama musi wyjechać), kolejne niesamowite przygody młodziutkiej czarownicy (tym razem w kuchni!), starzy i nowi magiczni znajomi oraz przepisy palce lizać! Bo to najprawdziwsza powieść kucharska, w której Autor zdradzi Wam (między innymi) sekretną recepturę Monterowej na makabryczny mózg na różowo!!!

  Książka „Co jedzą czarownice?”

   

 • Złota Lista

  Bajki ze Złotej Listy

  Od 20 lat Fundacja ABCXXI – „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzi kampanię promującą czytelnictwo jako najlepszą formę wspierania rozwoju dzieci oraz tworzy przy wsparciu ekspertów unikatową Złotą Listę książek rekomendowanych do głośnego czytania. Czy wiecie, że na Złotej Liście „Cała Polska czyta dzieciom” jest aż 31 tytułów wydanych przez Bajkę?

  Złota Lista „Cała Polska czyta dzieciom”
  Nasze książki na Złotej Liście

 • Dawniej, czyli drzewiej

  Pędź, linijko, do szkoły!

  Dawniej, czyli drzewiej linijką nazywano lekki czterokołowy pojazd, do którego zaprzęgano jednego konia. (…) Mężczyźni jeździli na niej okrakiem, kobiety zaś – bokiem. Linijka nie była zbyt wygodna, nadawała się więc raczej na krótkie przejażdżki, ot, na przykład do sąsiadów. Wyobrażacie sobie jazdę na takiej linijce do szkoły?

  Książka „Dawniej, czyli drzewiej”

 • Wywiad-żart z Rafałem Witkiem

  Autor na widelcu, czyli agent Czajka magluje Svena Jönssona

  Agent Czajka przesłuchał Svena Jonssona i go zdemaskował. Co dokładnie detektyw wycisnął z autora? Jaką ten przyjął linię obrony? Czy był bardzo zuchwały? Przeczytajcie wywiad i dowiedzcie się, kim naprawdę jest ten Jönsson!

  Wywiad-żart ze Svenem Jönssonem
  Seria FERALNE BIURO ŚLEDCZE

 • Mała historia kuchni

  Dzieje się je!

  Modę na fitness zawdzięczamy Grekom. Wikingowie przepadali za egzotycznymi przyprawami. Bóbr uchodził za rybę. Zasmażka łączyła stoły bogaczy i biedaków. Ziemniaki w Europie hodowano dla ich pięknych kwiatów… Wiedzieliście o tym?
  A to zaledwie szczypta ciekawostek, które tu znajdziecie!

  Książka „Mała historia kuchni. Dzieje się je”

   

 • Książka naukowa

  Twórz, ucz się, myśl!

  Jak zostać wielkim naukowcem, odkrywcą albo wynalazcą? Najlepiej zacząć od tej książki! Będziesz robić to samo, co słynni uczeni: analizować, kwestionować, próbować i eksperymentować. Może się zdarzyć, że zjesz obiekt swoich obserwacji, uniesiesz w powietrze spinacz bez użycia rąk lub zagrasz koncert na słomce do napojów! Uwaga! Zabawa z tą książką grozi… wybuchem entuzjazmu do nauki!

  Książka „To twoja nowa książka naukowa”

Nowości
Frania
Frania
29,40 zł
egz.
O sołtysie Salomonku i tęczy
O sołtysie Salomonku i tęczy
29,40 zł
egz.
Bzdury na temat góry
Bzdury na temat góry
19,90 zł
egz.
Logopedyczne prztyczki
Logopedyczne prztyczki
29,40 zł
egz.
A jak? A tak!
A jak? A tak!
19,90 zł
egz.
Spisek zombie
Spisek zombie
25,20 zł
egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl